forex trading logo

Кто на сайте

Сейчас 8 гостей онлайн

Статистика

Пользователи : 7100
Статьи : 335
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 182564

 

 

http://teplovod.dp.ua

Фильтры воды

Водонагреватели

Насосы

Газовые котлы

Газовые колонки

Home
Оголошені вимоги до електронних освітніх ресурсів

Наказ МОН від 10.10.2012 №1060 "Про затвердження Положення про електронні освітні ресурси" Завантажити

 
Інструктивно-методичні матеріали з питань охорони праці

Лист Міністерства освіти і науки України від 26.04.13 № 1/9-305 "Про використання Інструктивно-методичних матеріалів з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності у навчально-виховному процесі" Завантажити

 
Атестація ПТНЗ в сфері загальної середньої освіти

Атестація ПТНЗ у сфері загальної середньої освіти є важливою державною та освітньою проблемою, яка має здійснюватися на засадах демократії, співпраці працівників обласного управління освіти, керівництва та колективу ПТНЗ. Цей процес має відбуватися відповідно до державних стандартів та забезпечення потрібної якості надання освітніх послуг. Отже, уніфікація умов проведення атестації, охоплення цим процесом усіх аспектів діяльності навчального закладу є необхідною умовою досягнення високого рівня роботи сфери освіти. Завантажити методичні рекомендації щодо здійснення самоаналізу освітньої діяльності ПТНЗ в сфері загальної середньої освіти можна тут.

 
УВАГА!!! Нове положення про кабінети з природничо-математичних предметів

Шановні колеги! Повідомляю Вам що наказом МОНмолодьспорту України № 1423 від 14 грудня 2012 року «Про затвердження Положення про навчальні кабінети з природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 3 січня 2013 р. за № 44/22576)  визначені загальні та спеціальні вимоги до розташування, матеріально-технічного обладнання та науково-методичного оснащення кабінету (лабораторії) біології, кабінету географії, кабінету математики, кабінету (лабораторії) фізики, кабінету (лабораторії) хімії і є обов’язковим для використання в загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від типу та форми власності. Завантажити тут.

 
« ПерваяПредыдущая111213СледующаяПоследняя »

Страница 13 из 13