forex trading logo

Кто на сайте

Сейчас 8 гостей онлайн

Статистика

Пользователи : 7100
Статьи : 335
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 182569

 

 

http://teplovod.dp.ua

Фильтры воды

Водонагреватели

Насосы

Газовые котлы

Газовые колонки

КОРОТКО ПРО ТУРНІКЕТИ (ДЖГУТИ)

Опис:
SOF Tactical Турнікет — джгут виготовлений з якісних надміцних матеріалів. Лебідка виготовлена з цілісного шматка авіаційного алюмінію та зберігає свою міцність при найекстремальніших температурах і умовах. Цей джгут 100% ефективний. Його розробляла американська армія та інститут хірургічних досліджень. SOF®TT застосовується і на руці, й на нозі. Це найкращий джгут для самопомочі. Ризик невдачі зведений до мінімуму. На відміну від САТ, фурнітура даного джгута виготовлена з металу, а не з пластику, а також не містить липучки, яка забруднюється і перестає працювати. Гвинт та 2 стопорних кільця запобігають раптовому відкрученню джгута при транспортуванні пацієнта.

ДЖГУТ «CAT»

Опис:
CAT (Combat-Application-Tourniquet) — спеціальний джгут для зупинки кровотеч, який на даний момент є найпоширенішим засобом для проведення оклюзії магістральних артерій. Особливість конструкції дозволяє використовувати турнікет однією рукою. Зручна липучка-фіксатор дає можливість накласти джгут на плече \ стегно незалежно від обсягу м’язового масиву. Універсальна закрутка дозволяє без зайвого тиску зупинити кровотечу і, при необхідності, послабити компресію на даній ділянці. Скоби-фіксатори дозволяють закріпити стержень закрутки таким чином, щоб не допустити розслаблення джгута. Транспортний маячок білого кольору грає роль кріплення до скоб, і є місцем нанесення часу накладення джгута. Джгут CAT наразі є на озброєнні армії США та багатьох приватних військових компаній. Турнікет САТ рекомендований міжнародним комітетом TCCC для використання на полі бою.

ДЖГУТ « SWAT-T»

Опис: 
Багатоцільовий засіб для зупинки кровотеч SWAT (Stretch-Wrap-And-Tuck) являє собою одночасно джгут, якісний еластичний бинт для зупинки кровотеч, а також формує тиснучу пов’язку. Турнікет SWAT-T був розроблений для сил спеціального призначення при використанні в польових умовах. Турнікет складається з широкої еластичної стрічки. Джгут SWАТ-T розтягується та дозволяє перетиснути навіть великі масиви м’язової тканини, зокрема на стегні. На відміну від всіх інших джгутів і турнікетів, представлених на ринку, перевага засобу SWAT-T полягає в конструкції самої стрічки, ширина якої не завдає травми і пошкоджень м’язів, судин і нервових закінчень, як це відбувається при використанні класичних джгутів з вузькою шириною стрічки. Багатофункціональний засіб SWAT-T може бути використаний як еластичний бинт, як тиснуча пов’язка для зупинки венозних кровотеч, а також для фіксації кінцівки потерпілого. Турнікет SWAT-T є простим, надійним і багатоцільовим засобом і схвалений Національною Асоціацією Тактичних Офіцерів США (NTOA).

ДЖГУТ «SAM XT Sam Medical»

Опис:
Компанія SAM Medical розробляє та поширює унікальні медичні засоби для порятунку життів на полі бою. Продукти SAM широко використовуються Американською армією, спецслужбами багатьох країн світу, в госпіталях і медичних установах. Нещодавно компанія представила новий турнікет під назвою SAM XT. Турнікет SAM XT створений для швидкого застосування, інноваційний дизайн вимагає мінімуму поворотів важеля, а інтуїтивне використання дозволяє легко і швидко навчитися правильно його накладати. Довговічність турнікета перевершує стандарт MIL-STD 810G. Ненадійна фіксація — основна причина, через яку турнікети не справляються зі своїми функціями. Пряжка, виконана за технологією TRUFORCE, автоматично фіксується і гарантує надійну фіксацію з контролем базового положення і активацією замикаючих зубців з опором в 10 кг.

Особливості турнікета SAM XT:

1. ЧАС НАКЛАДАННЯ
Липучка захищає від вологи навіть при найсуворіших погодних умовах. Час видно в ПНБ. 
2. ДУГОПОДІБНІ ГАЧКИ ДЛЯ ВАЖЕЛЯ
Фіксують металевий важіль завдяки інтуїтивному кутовому дизайну. Важіль фіксується легко і надійно.
3. ПЛАСТИНА TRUFLEX
Міцна нейлонова конструкція розподіляє силу як спрямований тиск для максимальної міцності та гнучкості. Краї пластини гнуться, а не ламаються.
4. ПРЯЖКА TRUFORCE
Інноваційна технологія автоматичного закриття активує опір у 10 кг, виключаючи ненадійну фіксацію, яка часто є причиною некоректної роботи інших турнікетів. 
5. МЕТАЛЕВИЙ ВАЖІЛЬ
Виготовлений з литого алюмінію, легкий важіль 6061-Т6 набагато надійніший за пластикові аналоги.
6. РЕМІНЬ
Ремінь з отворами на рівній відстані виконаний з 100% одношарової нейлонової тасьми і дозволяє пряжці TRUFORCE автоматично замикатися навіть при накладенні в екстремальних умовах. 
7. КІНЕЦЬ РЕМЕНЯ
Інтуїтивний дизайн дозволяє швидко та легко накладати турнікет. Матеріал видно в приладах нічного бачення.

ДЖГУТ « СПАС»

Опис:
Джгут призначений для тимчасової зупинки артеріального кровообігу верхньої та нижньої кінцівок. Двохстороння липучка дозволяє надійно накласти джгут незалежно від м’язового обсягу, а також на одяг. Стержень рівномірно розподіляє навантаження і фіксує необхідний рівень тиску напору на ділянці накладення при мінімальних зусиллях, а також зменшує компресію при необхідності. Кліпса фіксує джгут в затягнутому стані за допомогою стержня. Біла липучка додатково фіксує стержень, а також місце для запису часу накладання джгута. Укомплектований індивідуальною упаковкою та інструкцією застосування та зберігання джгута.

ДЖГУТ «СІЧ»

Опис:
Джгут «СІЧ» ― засіб призначений для зупинки артеріальної кровотечі, який має саморегулювальну систему натягу, яка дозволяє провести закручування однією рукою та надавати само- і взаємодопомогу. Не потребує підстеляння тканини та може накладатися на оголену кінцівку.

Особливості джгута «СІЧ»:

• надміцна дюралюмінієва фурнітура;
• липучка, що працює навіть у засніженому, мокрому і забрудненому стані;
• двощілинна пряжка, яка міцно фіксує стрічку, навіть при повному розлипучуванні;
• можливість зазначити час накладання джгута за допомогою патрона, або іншого гострого предмета на спеціальній поверхні (не потрібен маркер);
• стійкий до механічних пошкоджень;
• може накладатися на голе тіло;
• герметична упаковка для зберігання;
• стабільно висока якість;
• довжина 93 см;
• ширина 4 см.