forex trading logo

Кто на сайте

Сейчас 6 гостей онлайн

Статистика

Пользователи : 7100
Статьи : 335
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 182568

 

 

http://teplovod.dp.ua

Фильтры воды

Водонагреватели

Насосы

Газовые котлы

Газовые колонки

КОРОТКО ПРО BANDAGE

TAC MED SOLUTIONS BLAST BANDAGE
Опис 
Blast бандаж – один з найкращих військових бандажів у світі. Розроблений спеціально для швидкого бинтування травматичних ампутацій, опіків і ран з великою площею. В бандажі міститься серветка, що легко перекриває всю площу грудної і черевної порожнини, чи спини. Також в бандаж вкладена плівка, що забезпечує краще накладання пов’язки на ампутовані кінцівки чи закриття ран пневмотораксу. Весь бандаж прошитий липучками, що не дозволяє бинту розмотатися при випадінні з руки.Тобто, якщо ви впустили бинт – він не розмотається, тому що містить гальма в вигляді липучок. Також ці гальма допомагають пов’язці триматися міцно й не зісковзувати під час транспортування.
Країна-виробник: США

ISRAELI EMERGENCY BANDAGE
Опис 
Ізраїльський компресійний бандаж -легка і компактна пов’язка. Завдяки вакуумній герметичній упаковці має великий термін придатності. У відмінності від інших подібних засобів може застосовуватися однією рукою і годиться для будь-якої кінцівки, тулуба чи голови. Використовується в Ізраїльських спецслужбах, МВС і армії (ізраїльське міністерство оборони, ізраїльська армія (ЦАХАЛ) і ізраїльська поліція). Також йде на експорт в США (NSN 6510-01-492-2275) та інші країни у величезних кількостях. Є одним з найпопулярніших армійських перев’язувальних засобів в світі (лише 10% з продукції йде в продаж в магазини, 90% викуповується армією). Є гібридом між бинтом, ІПП, турнікетом і щільною пов’язкою.
Країна-виробник: Ізраїль.

OLAES MODULAR BANDAGE 4(6)
Опис 
Olaes Modular Bandage (4 і 6 дюйми) – це новітнє покоління перев’язувальних матеріалів. Це безумовно найкращий у світі перев’язувальний пакет. Бандаж містить в собі серветку, елемент тиснення, в серветці складений бинт для тампонади рани а також плівка (оклюзійна) для закриття ран грудної клітини, а також в кінці бинта – спеціальна скоба, яка фіксує пов’язку та може її стягнути.Весь бандаж прошитий липучками, що не дозволяє бинту розмотатися при випадінні з руки. Тобто якщо ви впустили бинт – він не розмотається, тому що містить гальма в вигляді липучок. Також ці гальма допомагають пов’язці триматися міцно і не зісковзувати під час транспортування.Тиснучий елемент – чашка – накладається прямо на рану, вона прозора, що дозволяє контролювати кровотечу, а також може використовуватись при травмах очей.Більш універсального ІПП ніж Olaes просто не існує.
Країна-виробник:США

H & H THE H-BANDAGE 
Опис 
The H-Bandage -легка і компактна пов’язка. Завдяки вакуумній герметичній упаковці має великий термін придатності та за своїми розмірами менший навіть за ізраїльський бандаж. Застосовується однією рукою і годиться для будь-якої кінцівки, тулуба чи голови. Використовується в армії США. Є одним з найпопулярніших армійських перев’язувальних засобів в світі. Є гібридом між бинтом, ІПП, турнікетом і щільною пов’язкою. Зупиняє навіть артеріальні кровотечі, завдяки елементу що тисне на рану у формі букви H.
Фірма-виробник: H & H Medical Corporation
Країна-виробник: США

ПЕРЕВ'ЯЗУВАЛЬНИЙ ПАКЕТ(БАНДАЖ) «АВ-ФАРМА»
Опис 
Перев’язувальний пакет (бандаж 15см) - це фіксуюча пов’язка-бандаж із кровоспинною серветкою, просоченою хітозаном (гемостатичним розчином), та з затискаючою дужкою для створення локального тиску в рані. Застосовується для перев’язки та зупинки кровотечі, фіксації кінцівки при пошкоджені. Завдяки своїй конструкції, бандаж дозволяє накласти пов’язку однією рукою та не потребує додаткової фіксації. Ширина 15 см і 10 см.
Країна-виробник:Україна