forex trading logo

Кто на сайте

Сейчас 5 гостей онлайн

Статистика

Пользователи : 7100
Статьи : 335
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 182566

 

 

http://teplovod.dp.ua

Фильтры воды

Водонагреватели

Насосы

Газовые котлы

Газовые колонки

Home Викладачу Захисту Вітчизни
Викладачу Захисту Вітчизни
ОРОФАРИНГІАЛЬНІ ТА НАЗОФАРИНГІАЛЬНІ ПОВІТРОВОДИ

Оро- та назофарингіальні повітроводи є важливими та ефективними засобами для відновлення прохідності дихальних шляхів. Найпоширенішою причиною обструкції у пацієнтів із розладами свідомості чи тих, які не реагують на подразники, є западання язика: корінь язика западає до задньої стінки глотки, цілком або частково перекриваючи шлях для надходження повітря.

 
КОРОТКО ПРО BANDAGE

Військові перев'язувальні матеріали Bandage-легка і компактна пов’язка. Розроблена спеціально для швидкого бинтування травматичних ампутацій, опіків і ран з великою площею.

 
Правила евакуацї поранених

Евакуація поранених з поля бою: надання допомоги пораненим на полі бою.                                                                                     Засоби для покращення ефективності. Презентація

 
КОРОТКО ПРО ТУРНІКЕТИ (ДЖГУТИ)

Джгут або турнікет — засіб для тимчасової зупинки кровотечі з магістральних судин шляхом колового перетискання кінцівки та стискання її тканин (в першу чергу судин). Тож розберемо коротко найпопулярніші моделі турнікетів:

ДЖГУТ «SOF TACTICAL»

 
Символіка РНБОУ

Символіка РНБОУ   Президент України затвердив офіційну символіку Ради національної безпеки та оборони

 
Вкладка до журналу "Оборонний вісник"
В 10-му номері журналу "Оборонний Вісник" побачила світ дев'ятнадцята вкладка на допомогу учителеві предмета Захист Вітчизни. Дуже цікавою є стаття, власне бачення колеги з Миколаєва, вчителя ЗВ Мамедова А.У. Рекомендую ознайомитися.
 
Нова програма захисту Вітчизни

Нова програма з предмету "Захист Вітчизни"

 
«Кіборги»
Викладачу Захисту Вітчизни

Художній фільм «Кіборги» - історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять нашу нову Україну. Незважаючи на різницю у походженні та віці, їх об’єднала одна мета – захистити рідну землю від агресора. Заради спільної перемоги вони готові стояти до кінця! Бо за їхніми спинами матері, жінки, діти і ціла Україна!

 
УВАГА! КОНКУРСИ 2016-2017 н.р.

УВАГА!

Шановні викладачі, майстри виробничого навчання. Згідно з планом роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області оголошено 2 конкурси.

Конкурс на кращий освітній веб-сайт або блог. Положення

Віртуальний конкурс на кращий урок Захисту Вітчизни. Положення

Запрошуємо Вас прийняти участь.

 

Матеріали вебінару викладачів Захисту Вітчизни від 15.09.2016 року

 
« ПерваяПредыдущая12СледующаяПоследняя »

Страница 1 из 2