forex trading logo

Кто на сайте

Сейчас 3 гостей онлайн

Статистика

Пользователи : 7100
Статьи : 335
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 182571

 

 

http://teplovod.dp.ua

Фильтры воды

Водонагреватели

Насосы

Газовые котлы

Газовые колонки

Home На допомогу викладачу загальноосвітніх дисциплін
На допомогу викладчу загальноосвітніх дисциплін

Наказ МОН від 22.06.2016 №704 “Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів”

Оновлені програми

Наказ МОН України від 14.07.2016 № 826 «Про затвердження навчальних програм для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів»

ДПА, ЗНО

Наказ від 27.07.2016 №889 "Деякі питання проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти"

 

Шановні профтехосвітяни! Непомітно відійшло за обрії літо, а барвиста осінь знову зустрічає нас важливим, урочистим, незабутнім святом - початком нового навчального року з новими відкриттями та звершеннями. Дніпропетровщина завжди багата на здібну молодь, талановитих наставників. Уклін вам, шановні педагоги, за працьовитість, за віру в кожного учня, за мудрість і терпіння, бажання прийти на допомогу тим, хто її потребує. Пам’ятайте: ви не лише щедро ділитесь своїми знаннями, вміннями, а й виховуєте свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави. І події, що відбуваються в нашій країні, вкотре переконують у зростанні ролі освіти, яка виступає своєрідною серцевиною моральності, патріотизму, правової культури, формування честі й гідності у молодого покоління. Тож нехай новий навчальний рік, Вам, шановні педагоги, принесе задоволення від праці, щедрих результатів! Хай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожний навчальний заклад, у кожну родину. Будьмо щасливими у новому навчальному році. Нехай для кожного з вас він стане роком добрих перемін, а для України – роком зміцнення, духовного оновлення та соціально-економічного зростання. Зі святом всіх! Зичу всім здоров’я, миру, злагоди, стабільності.

 
« ПерваяПредыдущая12СледующаяПоследняя »

Страница 1 из 2