forex trading logo

Кто на сайте

Сейчас 5 гостей онлайн

Статистика

Пользователи : 7099
Статьи : 335
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 181037

 

 

http://teplovod.dp.ua

Фильтры воды

Водонагреватели

Насосы

Газовые котлы

Газовые колонки

Home На допомогу керівникам ПТНЗ
На допомогу керівникам ПТНЗ
Рекомендації щодо запобігання проявам насильства серед дітей для впровадження у роботі на базі навчального закладу

Оскільки діти проводять багато часу саме в навчальних закладах, то вони мають відігравати одну з ключових ролей у справі захисту дітей від насильства. Сучасні заклади освіти й виховання при всіх їх проблемах, труднощах, недоліках зберігають статус одного з основних інститутів соціалізації особистості, її становлення і розвитку. Відповідно педагоги навчальних закладів зобов’язані забезпечити умови, які б сприяли утвердженню людської гідності дитини та її розвитку.Завантажуйте тут.

 
Діалог в освіті, порозуміння, співпраця, зміни

У чому цінність діалогу? Що таке діалог?Сократівський діалог Як налагодити конструктивний діалог? Діалог в дії – „Сума технологій” SWOT-аналіз „Відкритий простір”: розширений шлях до організації діалогу Втручання впродовж діалогу Втручання впродовж бесіди Рівні комунікації Звіт про діалоги Заключні поради Відгуки про діалог Відповіді на ці питання ви отримаєте в цьому посібнику. Завантажуйте тут.

 
Навчання в дії

Як підготувати та провести семінар для вчителів з інтерактивних технологій навчання методичні рекомендації для тренерів. За редакцією доктора педагогічних наук, професора О.І.Пометун. Завантажуйте тут.

 
Управління професійним зростанням класних керівників

У збірці подано матеріали щодо організації методичної роботи з питань виховання в навчальному закладі. Представлені матеріали можуть бути використані у роботі заступників директорів з виховної роботи, класних керівників, які відповідають за роботу методичних об’єднань.Завантажити тут.

 
Контроль за виконанням ЛПР

У методичному посібнику "Організація, методика проведення та контроль за виконанням лабораторно-практичних робіт в ПТНЗ" розкриваються питання планування, методики проведення та організації контролю за виконанням лабораторно-практичних робіт учнями ПТНЗ.Завантажити тут.

 
Передовий педагогічний досвід

Рекомендації щодо виявлення, упровадження та поширення кращого педагогічного досвіду професійно-технічної освіти області. Завантажуйте тут.

 
Підготовка та проведення педагогічної ради

З технологією підготовки та проведення педагогічної ради Ви можете ознайомитись тут.

 
Приклад наказу про розподіл функціональних обовязків

Приклад наказу про розподіл функціональних обов’язків та посадової відповідальності між адміністрацією ПТНЗ. Завантажуйте тут.

 
Наказ про якісну підготовку та проведення ДКА

На допомогу заступнику директора з НВР приклад наказу про своєчасну, якісну підготовку та проведення державної кваліфікації атестації. Завантажуйте тут.

 
Удосконалення міжпредметних звязків

Методичні рекомендації щодо впровадження міжпредметних звязків. Завантажити тут.

 
Контроль за веденням журналів обліку навчальних досягнень учнів

 

Пам'ятка  щодо контролю за веденням журналів обліку теоретичного та виробничого навчання. Завантажити тут.

 

 
Циклограма річної роботи адміністрації ПТНЗ

Рекомендована циклограма річної роботи адміністрації  професійно-технічного навчального закладу. Завантажити тут

 

 
Внутрішньоучилищний контроль

Методичний порадник "Система планування та здійснення внутрішньо училищного контролю" розкриває особливості її системи та планування. Подано теоретичний та практичний аспект з реалізації основних функцій контролю. Посібник охоплює майже весь спектр контролюючої діяльності адміністрації навчального закладу за виконанням нормативних документів, навчальних програм, якістю навчальних досягнень учнів, станом викладання, моніторингу методичної роботи, організації позакласної виховної роботи. Посібник призначений для використання в практичній роботі керівників професійно-технічних навчальних закладів. Завантажити документ

 
« ПерваяПредыдущая12СледующаяПоследняя »

Страница 2 из 2